طرفداران رجال سیاسی جنگ افزار دشمن نشوند

دوشنبه 1399/07/21 - 16:30 asatid
مجتبی زارعی :

طرفداران رجال سیاسی جنگ افزار دشمن نشوند

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: کشور به نشاط سیاسی و امید به آینده نیاز دارد، طرفداران رجال سیاسی ناخواسته به جنگ افزارهای ضد امید تبدیل نشوند.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای نهضت استادی بسیج (ناب)، دکتر زارعی در اجلاس سراسری ویدئو کنفرانسی"امت دولت ساز" ویژه مدیران کانون‌های استادی بسیج واحدهای دانشگاه آزاد گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی درگاه جدید تماشای ظرفیت های عظیم مادی و معنوی ایرانیان در سطوح استانی، ملّی و فراملّی برای حلّ مشکلات کشور است به این دلیل کارگزاران به جای تکیه بر پیش بینی‌های نتایج انتخابات آمریکا باید به فکر شناسایی و تبلور و تحقق ظرفیت محلات، شهرها، استان ها و منابع مادی و معنوی کشور باشند. در این صورت باید زمینه‌های شکل گیری دولت  اسلامی_ ایرانی شکل گیرد، برای این کار به "نظام افزارهای جدید" به غیر از نرم افزارهای وارداتی سیاست مداران و دولت‌های تماشاگر به غرب نیازمندیم زیرا مشکلات اقتصادی و اجتماعی کنونی معلول بی توجهی به شعار های انقلاب اسلامی است.
عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس گفت: در شرایطی که دشمن از تحریم حداکثری خود به جز تولید فشار بر مردم دستاورد حداکثری دیگری برای تخریب جمهوری ایران اسلامی به دست نیاورده، تلاش می کند تا چنین وانمود کند که این وضع بخاطر جابجایی انقلاب و سلطنت ارتجاعی و شاهنشاهی است. در حالی که در صورت توجه به هویت ملی و توجه به پیشران‌های جدید توسعه در بخش کشاورزی، معادن، مسکن و دیگرمزیت‌های کشور که جملگی جزو شعارهای بنیادین انقلاب است، کشور از گزند دشمنان میهن محفوظ می شود.
وی گفت: متأسفانه طرفداران رجال سیاسی و دولت به انگ زنی علیه یکدیگر روی آورده و هریک دیگری را به بی‌عقلی و بی‌عملی متهم می‌کنند این در صورتی است که کارگردان اصلی و پشت‌صحنه این بیان‌های یاس آلود و روحیه شکن، آمریکائی‌ها و اروپائیانی هستند که سیاست تحریم حداکثری‌شان شکست‌خورده و حالا تلاش می‌کنند طرفداران رجال سیاسی، قوا و احزاب را به جنگ‌افزارهای ضد امید تبدیل کنند درحالی‌که ما اینک به "‌نظام افزارهای امید بخش" و "دولت ساز" نیاز داریم تا درزمینه ای آرام و تبیینی و نشاط ‌آمیز، ایران آینده و ایران فردا را مقابل چشمان مردم تصویرسازی کنیم پس طرفداران رجال سیاسی باید مراقبت کنند تا ناخودآگاه به جنگ‌افزارهای دشمن مبدل نشوند.

انتهای پیام/

نویسنده :
روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای نهضت استادی بسیج ایران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.