جلیل دارا در آیین گرامیداشت استاد تراز انقلاب اسلامی:

اساتید دانشگاه در مکتب شهید چمران و شهید سلیمانی استاد تراز انقلاب می‌شوند

دکتر جلیل دارا رییس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در سومین آیین گرامیداشت استاد تراز انقلاب اسلامی در دانشگاه تربیت مدرس بیان کرد: در مکتب شهید چمران و شهید سلیمانی می توان انتظار تربیت استاد تراز انقلاب داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر جلیل دارا رییس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران که در سومین آیین بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی در دانشگاه تربیت مدرس سخن می‌گفت، افزود: امروز اقتدار نظامی و سیاسی جمهوری اسلامی برآمده از پشتوانه علمی در پیشرفت‌های نظامی است. اینکه بعد از انتقام شهادت سلیمانی در عین الاسد آمریکا نتوانست اقدامی علیه ایران صورت دهد و نظام سلطه نتوانست مانع شکست تحریم های ظالمانه ایران همزمان با ورود نفتکش‌ها به ونزوئلا شود، ناشی از اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران است که برگرفته از تکنولوژی بومی نظامی است.

جلیل دارا با ذکر اینکه چنانچه جمهوری اسلامی در سایر حوزه‌ها مثل اقتصاد نیز بر پایه اقتدار علمی پیش برود می تواند به قدرت برتر اقتصادی دست یابد، عنوان کرد: بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران امروز دارای ۶۰ گروه مسئله محور است که این گروه ها با رویکرد حل مسائل، ماموریت محور می شوند تا ان شالله اساتید دانشگاه نقش مؤثرتری در حل مسائل کشور ایفا نمایند و بر اقتدار جمهوری اسلامی بیفزایند.

در این مراسم از  ده نفر از اساتید نخبه دانشگاه های تهران به عنوان استاد تراز انقلاب تجلیل شد و از دکتر مسعود سلیمانی استاد دانشمند دانشگاه تربیت مدرس که یک سال در زندان آمریکا محبوس بوده است نیز به صورت ویژه تقدیر شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.