با مشارکت معاونت پژوهش و فناوری جنبش استادی بسیج ایران برگزار می‌شود:

همایش ملی «چشم‌انداز علوم نوین اسلامی ایرانی سیاست و روابط بین الملل و خوانش انتقادی علوم سیاسی مدرن»

جنبش استادی بسیج ایران با مشارکت انجمن اسلامی علوم سیاسی و روابط بین‌الملل همایش ملی «چشم‌انداز علوم نوین اسلامی ایرانی سیاست و روابط بین الملل و خوانش انتقادی علوم سیاسی مدرن» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی جنبش استادی بسیج ایران (جابا)، همایش ملی « چشم‌انداز علوم نوین اسلامی ایرانی سیاست و روابط بین الملل و خوانش انتقادی علوم سیاسی مدرن»  برگزار می‌شود.

 

وضعیت‌سنجی علم سیاست و روابط بین‌الملل در ایران امروز؛ علم نوین اسلامی_ ایرانی سیاست و روابط بین‌الملل؛ نسبت سنجی علم اسلامی_ایرانی سیاست و روابط بین‌الملل با علم سیاست و روابط بین الملل مدرن، فلسفه و غایات، نظریه‌ها، رهیافت‌ها و روش‌ها، کاربردها؛ راهبردهای تاسیس و پایدارسازی علم نوین سیاست و روابط بین المللی اسلامی- ایرانی، محورهای اصلی این همایش ملی است که با همکاری معاونت پژوهش و فناوری جنبش استادی بسیج ایران و  انجمن اسلامی علوم سیاسی و روابط بین‌الملل برگزار می‌شود.

 

گفتنی است آثار برگزیده در این همایش در مجلات و کتب علمی، پژوهشی داخلی و خارجی منتشر شده و به صاحبان آن جوایز نویسی اهدا می‌شود.

 

علاقه‌مندان به شرکت در همایش تا پانزدهم شهریور ۹۹ فرصت دارند تا چکیده مقالات خود را به دبیرخانه  مشترک همایش واقع در تهران خیابان انقلاب روبروی درب اصلی دانشگاه تهران پلاک ۱۲۴۶ ، سازمان بسیج اساتید کشور ارسال نمایند و مهلت ارسال اصل مقالات نیز پانزدهم اسفند ۹۹ است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر  شماره تماس‌های ۰۹۰۳۵۳۵۱۴۵۶ و ۶۶۹۷۵۶۰۵_ ۰۲۱ از سوی دبیرخانه اعلام شده، همچنین آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه این همایش ملی org.‎05@basijasatid.ir  است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.