این مطلب ۱۰۶۶ بار خوانده شده
روابط عمومی سازمان بسیج اساتید اعلام کرد:

برگزاری هجدهمین اجلاس سراسری سازمان بسیج اساتید کشور با عنوان «بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی»

هجدهمین اجلاس سالانه بسیج اساتید کشور با عنوان «بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی» چهاردهم شهریورماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، هجدهمین اجلاس سالانه بسیج اساتید کشور با حضور پرشور استادان بسیجی دانشگاهها و مقامات عالی­ رتبۀ کشور در ۱۴ شهریورماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

در این اجلاس که با حضور ۱۰۰۰ استاد دانشگاه از دانشگاه‌های سراسر کشور و مسئولان کشوری و لشگری برگزار خواهد شد، مهم‌ترین مسائل کشور و منطقه مورد تحلیل و بررسی و مطالبۀ استادان قرار خواهد گرفت.

همچنین در حاشیه این اجلاس، پنل­‌های تخصصی باحضور کارشناسان حوزه­‌های مختلف و استادان مدعو برگزار خواهد شد.

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کرد: رویکرد جدید و حلّ المسائلی بسیج استادان کشور به انضمام مطالبۀ آن از کارگزاران کشور که طی یکسال اخیر در قالب تأسیس اندیشکده‌های راهبردی در کانون‌های بسیج استادی بروز یافته است، نشاط تازه‌ای در میان استادان بسیجی ایجاد کرده و این رویکرد برآن است تا از ظرفیت کانون‌های بسیج اساتید برای کمک به کشور و حلّ مشکلات ملّی و استانی با توجه به محورهای توسعه و برنامه آمایش سرزمینی در کشور، بهره گیرد.

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، هفته گذشته و همزمان با عید سعید غدیر از پوستر این اجلاس نیز رونمائی کرد.

این همایش ۱۴ شهریورماه از ساعت ۸ صبح در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید