هشتمین دوره تربیت مدرس سواد رسانه‌ای

پنجشنبه 1400/04/31 - 00:59 asatid
نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی (نسرا) برگزار می‌کند:

هشتمین دوره تربیت مدرس سواد رسانه‌ای

هشتمین دوره تخصصی تربیت مدرس سواد رسانه‌ای و فضای مجازی (نسرا سطح 1) با تدریس اساتید نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، هشتمین دوره تخصصی تربیت مدرس سواد رسانه ای و فضای مجازی با تدریس اساتید نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی به صورت مجازی برگزار می شود.
علاقه مندان پس از ثبت نام رایگان در سامانه نسرا (نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی) با موضوعات کلیات سواد رسانه، رسانه شناسی، جریان شناسی رسانه، جریان شناسی سلبریتی در رسانه، جریان شناسی اوقات فراغت و بازی، تفکر انتقادی در مواجهه با رسانه، فنون اقناع و آداب مصرف رسانه آشنا خواهند شد.
ثبت نام از تمامی علاقه مندان در سراسر کشور برای طی کردن آموزش های سطح یک به صورت رایگان و مجازی خواهد بود که با تدریس اساتید نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی، محمدجواد نوروزی، محسن احمدی و شاه آبادی برگزار می شود.
ثبت نام از تاریخ ۲۷ تیرماه تا ۴ مردادماه ۱۴۰۰ در سامانه آموزش مجازی نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی به آدرس  https://lms.nasraa.ir/IdeaPortal/Login انجام خواهد شد.
بنابر این گزارش محتوای دروس این دوره در سامانه بارگذاری شده است که از تاریخ ۳ تا ۱۶ مردادماه برای دیدن فیلم ها و محتواهای آموزشی تعیین شده است.
این دوره ویژه مدرسان و علاقه مندان به تدریس سواد رسانه و عضویت در شبکه مدرسان نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی در سراسر کشور که در دوره های قبلی سطح  یک نسرا شرکت نکرده یا در آزمون پذیرفته نشده اند برگزار می شود.
زمان برگزاری آزمون از مفاد درسی بارگذاری شده در سامانه از تاریخ هفدهم تا بیستم مرداد ماه 1400 خواهد بود. دانش پذیرانی که 60 درصد نمره آزمون را کسب کنند موفق به دریافت گواهینامه طی دوره در سامانه خواهند شد.
نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی، با استفاده از ظرفیت مردمی در تلاش است سواد رسانه‌ای عموم مردم را ارتقاء بخشد. این نهضت با عضویت اساتید و دانش‌پژوهان دانشگاهی و حوزوی دارای سابقه تدریس و یا توانمند در عرصه تبلیغ و ترویج گفتمان سواد رسانه‌ای، با هدف شناسایی و سازمان‌دهی فعالان این عرصه، پشتیبانی، ایجاد زمینه هم‌اندیشی و هم‌افزایی میان مدرسان و به کارگیری موثر آنان به عنوان یک مجموعه مردم‌نهاد تشکیل شده است.

انتهای پیام/ 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)