اردوی آمادگی دفاعی و آموزش مهارت نظامی اساتید بسیجی تهران بزرگ برگزار شد

شنبه 1401/05/08 - 12:39 asatid

اردوی آمادگی دفاعی و آموزش مهارت نظامی اساتید بسیجی تهران بزرگ برگزار شد

اردوی آمادگی دفاعی و آموزش مهارت نظامی اساتید بسیجی تهران بزرگ با حضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد، اساتید بسیجی در این دوره ضمن آموزش تیر اندازی در جلسات جهاد تبیین و تحلیل سیاسی شرکت می کنند و نسبت به مسائل کلان کشور به هم اندیشی می پردازند.

به گزارش مرکز  رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، اردوی آمادگی دفاعی و آموزش مهارت نظامی اساتید بسیجی تهران بزرگ برگزار شد. افتتاحیه این اردو که با حضور و بازدید میدانی محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور و جلیل دارا  رئیس سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ  همراه بود.

آمادگی دفاعی


در جلسه جهاد تبیین این دوره، دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران  بر اهمیت فرهنگی بودن انقلاب اسلامی تاکید کرده و بیان داشت: پیامد فرهنگی  انقلاب اسلامی ایران به کشورهای جهان اسلام و کشورهای ستم دیده، مقاومت در برابر هرگونه زیاده خواهی نظام سلطه است که این را به عینه در تحولات اخیر خاورمیانه دیدیم.


همچنین محمدرضا ابن الدین حمیدی قائم مقام سازمان بسیج اساتید کشور نیز ضمن تاکید بر این نکته که  امنیت در کشور نسبت به اوایل انقلاب از درجه بالایی برخور دار است، افزود: جنگ‌های نظامی امروز  به فرهنگی و از سخت افزاری به نرم افزاری تغییر پیدا کرد است. این مسئله نیاز به افزایش مهارت های اساتید برای مقابله با این نوع جنگ در مقابله با دشمنان است.

دفاعی - اردو

گفتنی‌است، این دوره با حضور تعدادی از اساتید بسیجی دانشگاه‌های تهران و با هدف توانمند سازی و آمادگی دفاعی و نظامی اساتید برگزار شد و اساتید بسیجی دانشگاه‌های تهران در این دوره ضمن آموزش تیر اندازی در جلسات جهاد تبیین و تحلیل سیاسی شرکت می کنند و نسبت به مسائل کلان کشور به هم اندیشی می پردازند.

انتهای پیام/

 

منبع: دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج تهران بزرگ

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)