بیانیه روشنگرانه اساتید دانشگاه در محکومیت مدافعان دروغین مهسای ایران

چهارشنبه 1401/06/30 - 09:55 asatid

بیانیه روشنگرانه اساتید دانشگاه در محکومیت مدافعان دروغین مهسای ایران

جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور به نیابت از نخبگان متعهد و ملت ایران و در محکومیت مدافعان دروغین مهسای ایران بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج (ناب)، در متن این بیانیه آمده است:


«وَلَن تَرضَى عَنكَ ٱليَهُودُ وَلَا ٱلنَّصَرَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم قُل إِنَّ هُدَى ٱللَّهِ هُوَ ٱلهُدَى» يهوديان و نصارا از تو راضى نمى شوند، مگر آنكه از آيينشان پيروى كنى بگو: هدايت، فقط هدايت الهى است. (آِیه 120 سوره بقره)

بنابه نص صریح آیات الهی یهود و نصاری، صهیونیزم مسیحی و یهودی، جبهه عبری و عربی، سرویس‌های غربی و غربگرایان وطنی دست از سر ملت مسلمان ایران برنخواهند داشت مگر آنکه این مردم دست از دین شان برداشته و به آیین آنها درآیند. 

این صراحت کلام را در میان مدافعان دروغین «مهسای ایران» هم می‌توان دید که هم از برنامه‌ریزی قبلی در طراحی این ماجرا سخن گفته و هم برخی آن را «صید خوب» و یا «فرصت طلایی» دانسته‌اند. از این رو، «مهسا» اینک یک اسم رمز برای فتنه‌ای جهت تجزیه ایران است که به بهانه دفاع از قومیت ایرانی در دستور کار قرار گرفته، چنانچه براندازی نظام جمهوری اسلامی به بهانه مخالفت با «گشت ارشاد و حجاب اسلامی» و محو غیرت و ناموس ایرانی و به بهانه «آزادی انسانی» دنبال می شود. 


این در حالی است که ملت شریف و بیدار ایران می‌داند که عصبانیت ضد انقلاب در این روزها و اصرار بر اجرای این طرح ضد امنیتی در آستانه بازگشایی دانشگاه و مدارس، همزمان با حضور مقتدرانه رئیس جمهور کشورمان به سازمان ملل و توجه افکار عمومی به مواضع و اقدامات دولت انقلابی و مردمی، عضویت در پیمان شانگهای و مهمتر از همه ناکامی در بر هم زدن امنیت عراق برای جلوگیری از راهپیمایی عظیم و بی سابقه اربعین به عنوان بزرگترین مانور فرهنگی تاریخ بشریت ریشه دارد.

 

سران گروهک‌های معاند و ضد انقلاب ایرانی که از شعار براندازی جمهوری اسلامی ارتزاق کرده و بر عده‌ای مفلوک‌تر از خود ریاست می‌کنند، چگونه می‌توانند وعده‌های دروغین  خویش را تکرار کنند؟ آنها می‌دانند که وجود آرامش و امنیت در این شرایط یعنی جلب توجه  افکار عمومی جهان به حضور بیش از 21 میلیون مسلمان و عاشق اهل بیت آل الله(ص)، آن هم در شرایطی که دولت‌های منطقه با همدستی رژیم صهیونیستی برنامه مفصلی برای جلوگیری از این مراسم با شکوه و ممانعت از انعکاس آن تدارک دیده بودند.


آنها پیوستن جمهوری اسلامی ایران به شانگهای را حل مشکلات اقتصادی کشور و پایان عصر غربگرایی در ایران تعبیر کرده و موفقیت دولت در دور زدن تحریم‌ها، کاهش وابستگی به دلار و نفت را رسیدن نظام به نقطه آسیب ناپذیر ترجمه کرده و نگران بی نتیجه بودن سال‌ها سرمایه گذاری غرب در تحریم ملت ایران می دانند. هیچ کس در این ایام به اندازه سران گروهک‌های پاریس نشین تحقیر نشد که مکرون رئیس جمهور فرانسه در صف انتظار ملاقات با رئیس جمهور کشورمان قرار گرفت تا لحظاتی با وی مذاکره کرده و شخصاً از وی برای سفر به کشورش دعوت کند بدان امید که شاید میانجیگری در جنگ اوکراین را بپذیرد.


از این رو، ما جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور، به نیابت از نخبگان متعهد و ملت ایران خطاب به معاندین نظام اسلامی و مخالفان ملت ایران اعلام می‌کنیم؛ راهی که در پیش گرفته‌اید، جز ناکامی، انزوا و عصبانیت بیشتر، نتیجه دیگری در بر نخواهد داشت. لذا دست از سر ملت ایران بردارید که این ملت آموزه‌های لازم را از آیات الهی برگرفته‌اند و ادامه هتاکی نسبت به قرآن کریم، عشق مسلمین نسبت به این کتاب َآسمانی را شعله ورتر ساخته و عزم ایرانیان در عمل به آن بویژه عدم تبعیت از شما را دو چندان خواهد کرد. 

الاسلام یعلی ولا یعلو علیه
جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور
سی ام شهریور 1401

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.