انتصاب دکتر وحید آرایی به سمت دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران

سه شنبه 1402/05/24 - 11:57 asatid

انتصاب دکتر وحید آرایی به سمت دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران

طی حکمی از سوی رییس سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر وحید آرایی به عنوان «عضو شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران» منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، طی حکمی از سوی رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه­‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و رییس دومین جشنواره علمی شهید چمران، دکتر وحید آرایی به عنوان «عضو شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران» منصوب شد.

گفتنی است دکتر وحید آرایی دانش آموخته دکترای سیاستگذاری عمومی دانشگاه تهران، عضو هیأت علمی دانشگاه و معاون علمی و پژوهشی سازمان بسیج اساتید کشور است.

متن حکم صادره بدین شرح است:  

جناب آقای دکتر وحید آرایی     

 نظر به مراتب تعهد، دانش و شایستگی­‌های علمی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان  «عضو شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران» منصوب می‌­شوید.

 دومین جشنواره علمی شهید چمران در دو سطح استانی و کشوری با هدف کمک به جریان سازی، ترویج، تعمیق و تحقق گفتمان جهاد علمی، شناسایی استادان مسأله محور در تراز انقلاب اسلامی و نیز مشارکت حداکثری آنان در کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی و سیاستگذاری کشور در زمینه‌های علوم انسانی و هنر، علوم فنی و مهندسی و علوم پایه و کشاورزی و در هشت محور «کتاب»، «مقاله»، «طرح پژوهشی و فناورانه، کسب و کار نوآور و دانش­ بنیان»، «راهنمایی، مشاوره، نظارت و راهبری»، «بسته سیاستی»، «جهادگران تبیین»، «کرسی نظریه‌­پردازی، نقد و مناظره» و «راهیان علم، فناوری و پیشرفت» برگزار می‌­گردد.

 سیاستگذاری و تعیین خط ­مشی­‌های کلان علمی و اجرایی جشنواره در سطوح کشوری و استانی با همکاری و هماهنگی شورای سیاستگذاری، نظارت بر حسن اجرای ضوابط و فرایندهای برگزاری و نیز راهبری و تشکیل کمیته‌های علمی و اجرایی مطابق با شیوه‌­نامه ابلاغی جشنواره (شماره 005809-1/254/م مورخ 14/5/1402) مورد انتظار است.

 امید است با استعانت از خداوند متعال، نصب­‌العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مؤفق و مؤید باشید.   

 

محمدرضا مردانی

  رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه­ها،

مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و

رییس دومین جشنواره علمی شهید چمران

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.