معیشت مردم در اولویت تصویب برنامه هفتم توسعه قرار بگیرد/ رصد هوشمندانه اساتید بسیجی برای مقابله با دسیسه چینی‌ بدخواهان در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها

شنبه 1402/06/04 - 15:44 asatid
در بیانیه پایانی دوره دانش‌افزایی و توانمند سازی اساتید بسیجی در مشهد مطرح شد:

معیشت مردم در اولویت تصویب برنامه هفتم توسعه قرار بگیرد/ رصد هوشمندانه اساتید بسیجی برای مقابله با دسیسه چینی‌ بدخواهان در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها

اساتید بسیجی در بیانیه پایانی دوره دانش‌افزایی و توانمند سازی بسیج اساتید در مشهد از مجلس انقلابی خواستند با توجه به دغدغه‌های اقتصادی و معیشتی ملت شریف ایران و موج سواری دشمنان، معیشت مردم را بعنوان اولویت خود در تصویب برنامه هفتم توسعه در نظر بگیرند. 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در متن این بیانیه آمده است:

 

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیمِ 

« اللَّه اللَّه فی الجهاد باموالکم و انفسکم و السنتکم فی سبیل‌اللَّه.»  (نهج‌البلاغه)


سپاس بیکران خداوند متعال را که عنایت فرمود تا دوره دانش افزایی و توانمندسازی اساتید بسیجی با محوریت جهاد تبیین و با حضور پرنشاط اساتید بسیجی و جهادگران تبیین در کنار مضجع شریف رضوی برگزار گردد. در این دوره ضمن رصد ترفندهای جدید دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ ترکیبی، پیرامون مهم ترین مسائل جاری در سطح ملی و بین المللی هم اندیشی صورت گرفت. 
بر همین اساس اعضای هیات علمی و اساتید شرکت کننده در این دوره ضمن تجدید پیمان با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) بر مواضع زیر تاکید نمودند:


1- ضمن تبریک هفته دولت و قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر رئیس جمهور محترم و دولتمردان، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشته و از مسئولان اجرایی کشور درخواست داریم فرصت خدمت را ودیعه الهی و غنیمت شمرده و با مدیریت جهادی بیش از پیش در پیشبرد اهداف و برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همت گمارند. اساتید بسیجی اهتمام و آمادگی خویش را در راستای کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی کشور اعلام می دارند. 


2- با توجه به دغدغه های اقتصادی و معیشتی ملت شریف ایران و موج سواری دشمنان، از مجلس انقلابی می خواهیم معیشت مردم را بعنوان اولویت خود در تصویب برنامه هفتم توسعه در نظر بگیرند. 

 

مردانی


3- در آستانه بازگشایی دانشگاهها و با توجه به خباثت دشمنان و رسانه های بیگانه برای ایجاد التهاب در دانشگاهها و با هدف بازماندن از رشد و عقبگرد از پیشرفت های علمی، اساتید بسیجی با رصد هوشمندانه با هرگونه تحرک و دسیسه چینی بدخواهان ملت ایران مقابله خواهند کرد. 


4- ما اساتید بسیجی همزمان با اربعین باشکوه حسینی و الگو برداری از کاروان جهاد تبیین حضرت زینب(س) در نهضت بزرگ حسینی، رسالت جهاد تبیین را با توجه به تاکید مکرر حکیم بزرگ و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) بعنوان فریضه قطعی و فوری محقق خواهیم کرد. 


5- از نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی ایران برگزاری انتخابات در راستای تحقق مردم سالاری دینی است. با توجه به این حقیقت دشمن در صدد مخدوش کردن و مایوس نمودن مردم می باشد. ما اساتید بسیجی ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری و دشمن شکن، از آحاد مردم می خواهیم با حضور آگاهانه گام بلند دیگری در تحقق این ماموریت بزرگ بردارند.  
در خاتمه از تدابیر حکیمانه اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت انتقال سیره عملی شهدا به نسل جوان، استقبال کرده و وظیفه خود می دانیم که این مهم را در دانشگاهها با جدیت پیگیری نماییم. 


والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته 
سازمان بسیج اساتید کشور
مشهد_ یکم شهریورماه ۱۴۰۲

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.