جریان شناسی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در ایران معاصر

شنبه 1399/07/19 - 13:53 asatid
معرفی کتاب؛

جریان شناسی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در ایران معاصر

کتاب "جریان شناسی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در ایران معاصر " نوشته دکتر علی مرادزاده، در 700 صفحه و 7 بخش تدوین شده و در سال 99 توسط نشر ناد منتشر گردیده است.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای نهضت استادی بسیج ایران (ناب)، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور کتاب "جریان شناسی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در ایران معاصر " را جهت استفاده اساتید و علاقه‌مندان معرفی کرد.

این کتاب نوشته دکتر علی مرادزاده است که  در 700 صفحه و 7 بخش تدوین شده و در سال 99 توسط نشر ناد منتشر گردیده است.

گفتنی است در بخش اول کتاب "جریان شناسی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در ایران معاصر "  به روند شناسی جریان مذهبی و انقلابی از ابتدای عصر غیبت معصوم (عج) تا پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته شده  و همه طیف‌ها و حرکت‌های نیروهای مذهبی مورد بحث قرار گرفته است. بخش دوم به جریان شناسی سیاسی مذهبی در دوره جمهوری اسلامی تا کنون اختصاص یافته و همه گروه ها و طیف ها اعم از اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدالگرا و انشعاب ها و ائتلاف های هر یک و وضعیت شناسی آن ها در انتخابات مختلف را مورد بررسی قرار داده است. بخش سوم به وضعیت شناسی و سرانجام جریان ملی گرا و ملی مذهبی ها، بخش چهارم به جریان مارکسیست، بخش پنجم به جریان نفاق و التقاط، بخش ششم به جریان سلطنت طلب و بخش هفتم به جریان روشنفکری از ابتدای شکل گیری تا کنون پرداخته است.

قیمت این کتاب 70 هزار تومان است و علاقه‌مندان برای تهیه آن  می‌توانند از طریق نشر ناد اقدام کرده و یا  با شماره تلفن  09122174822 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.