درخواست نهضت استادی بسیج استان سیستان و بلوچستان از قالیباف

چهارشنبه 1399/07/23 - 15:53 asatid
در حاشیه سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به سیستان و بلوچستان؛

درخواست نهضت استادی بسیج استان سیستان و بلوچستان از قالیباف

مسئول بسیج استادان استان سیستان و بلوچستان در نامه‌ای از رئیس مجلس شورای اسلامی خواست، در راستای حل علمی مسائل استان، منطقه و کشور از ظرفیت نخبگانی بوجود آمده در این استان استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای نهضت استادی بسیج ایران(ناب)،  محمد باقر قالیباف رئیس‌مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی میدانی مسائل استان سیستان و بلوچستان 21 مهرماه99 در راس هیاتی از طریق فرودگاه کنارک وارد این استان شد و در بدو ورود ، مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استان و بزرگان طوایف و اقشار مختلف مردم شیعه و سنی قرار گرفت. 

وی در سفری سه روزه  به صورت چهره به چهره با مردم گفت‌وگو کرده و در جریان مشکلات و دغدغه‌های مردم استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت. سفر قالیباف از چابهار آغاز شد و در ادامه جلسات متعددی در شهرستان زاهدان و منطقه سیستان دارد. در این سفر رؤسای کمیسیون‌های صنایع و معادن، عمران و کشاورزی و آب و منابع طبیعی رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کنند.

در حاشیه این سفر، مسئول بسیج استادان استان سیستان و بلوچستان نیز در نامه‌ای از رئیس مجلس شورای اسلامی خواست، در راستای حل علمی مسائل استان، منطقه و کشور از ظرفیت نخبگانی بوجود آمده در این استان استفاده شود.

در متن نامه مسئول بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان به دکتر قالیباف چنین آمده است:

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم


با حمد و سپاس خداوند و صلوات بر محمد و آل محمد، تشریف فرمایی و حضور جهادی و انقلابی حضرتعالی در استان سیستان و بلوچستان انشالله تعالی، منشأ خیرات و برکات برای مردم شریف انقلابی و شهید پرور استان خواهد بود. به استحضارعالی می رساند بسیج اساتید و بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در راستای بکارگیری نیروی انسانی دانشی و توانمند، متعهد، دلسوز و دغدغه‌مند اقدام به تشکیل چند اندیشکده کاربردی در استان با توجه به ماموریت سرزمینی هر یک از دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان نموده است که از این اندیشکده‌های ملی و منطقه‌ای می توان به اندیشکده مدیریت راهبردی استان، اندیشکده سیستم‌های پیچیده دانشگاه سیستان و بلوچستان، اندیشکده علوم و فناوری‌های سلامت دانشگاه آزاد اسلامی، اندیشکده گیاهان دارویی و میوه‌های گرمسیری دانشگاه زابل، اندیشکده توسعه سواحل مکران دانشگاه علوم دریانوردی اشاره نمود.

لذا از آن مقام عالی استدعا دارد دستور فرمایید در راستای حل علمی مسائل استان، منطقه و کشور از ظرفیت نخبگانی بوجود آمده، مرکز پژوهش های مجلس، کمیسیون های تخصصی و مدیران تصمیم گیر و اجرایی بهره مند شوند.
از خداوند متعال طول عمر توام با عزت و برکت برای مقام عظمای ولایت و توفیق روز افزون برای کارگزاران خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسئلت داریم.


دکتر محبعلی رهدار
خادم بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان

انتهای پیام/

نویسنده :
قدیری

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.