هوشمندی، ولایت‌مداری و بصیرت از جنس شهید چمران، نیاز جامعه اسلامی امروز است

شنبه 1399/03/31 - 13:04 asatid-ghadiri
در بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد مطرح شد؛

هوشمندی، ولایت‌مداری و بصیرت از جنس شهید چمران، نیاز جامعه اسلامی امروز است

امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند هوشمندی، ولایتمداری و بصیرت از جنس شهید چمران است تا با ایمان، پایداری و مقاومت به نبرد با جنگ اقتصادی و تحریم ظالمانه استکبار جهانی بپردازد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه ای ۳۱ خرداد سالروز شهادت دكتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را گرامی داشت.

 

متن بیانیه شرح زیر است:

 

۳۱ خرداد، روز بسیج اساتید، جلوه ای از  یاد و خاطره بزرگ مرد تاریخ و قهرمان عرصه  نبرد و پیکار در جبهه حق علیه باطل؛ شهید دکتر مصطفی چمران؛ و روز بسیج اساتید را گرامی می داریم. شهید دکتر چمران استادی بود که بصیرت و دشمن شناسی و علم و عمل و اخلاق که ویژگی یک بسیجی واقعی است را در هم آمیخت و به دفاع از ارزشهای اسلامی پرداخت. او به ما آموخت که دانشگاه صحنه جنگ نرم با دشمن است و باید هوشیارانه در این مسیر قدم برداشت.

 

امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند هوشمندی، ولایتمداری و بصیرت از جنس شهید چمران است تا با ایمان، پایداری و مقاومت به نبرد با جنگ اقتصادی و تحریم ظالمانه استکبار جهانی بپردازد. چرا که دشمن همواره  درصدد است تا با نفوذ در دانشگاه و از طریق جریان سازی انحرافی و تفکرات فریبنده مسیر دانشگاه را به سمت اهداف پلید خود منحرف کند.

 

 دانشگاه آزاد اسلامی در رویارویی با این جریان دست به پرورش و تربیت اساتیدی همت می گمارد که به مقابله با قدرت نرم برخیزند. ما بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و گام برداشتن در مسیر شهید فرزانه دکتر چمران حضور در عرصه جهاد اسلامی را وظیفه خود دانسته و با پرهیز از هر گونه شعار به ترویج اصول و مبانی نهضت اسلامی می پردازیم و درصدد هستیم تا با جهاد علمی در دانشگاه، پرچم تمدن اسلامی را در سرتاسر جهان به اهتزاز درآوریم.

 

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)